• Študentská rada zasadala v Záhorskej galérii J. Mudrocha

• Nový školský rok je už v plnom prúde. Členovia študentskej rady však dobre vedia, že nový školský rok prináša aj nové školské akcie, stretnutia, zábavu a zážitky. Našu činnosť však treba starostlivo naplánovať. Len tak bude všetko klapať ako má a veselý duch študentstva sa nevyparí zo školských chodieb ani pod váhou učiva.

Študentská rada pri OA v Senici na začiatku nového školského roka vyráža na výjazdové rokovanie, na ktoré si vyberá zaujímavé miesta. Tento rok sme mali tú česť zasadať v Záhorskej galérii J. Mudrocha. Nádherne priestory a výstava akad. maliara Ľudovíta Hološku pridali nášmu stretnutiu na výnimočnosti.

Počas rokovania privítame nových prvákov a máme celý deň na to, aby sme sa navzájom viac spoznali. Vybavíme si administratívne záležitosti a prejdeme k tomu, čo nás všetkých najviac baví – k plánovaniu nových školských akcií. Zozbierame nápady, rozdelíme si úlohy a zorganizujeme si činnosti tak, aby každý vedel, čo má urobiť pre to, aby sa akcia podarila. Plánujeme, rozmýšľame, vymýšľame, rozhodujeme – spolu, ako jeden tím. Tu, v študentskej rade môžeš dať priestor svojim nápadom. Naučiť sa vybavovať, komunikovať, organizovať. Môžeš sa podieľať na riešení problémov mladých a zlepšovať prostredie, v ktorom tráviš počas pracovných dní toľko hodín.

So zvedavosťou nazeráme do tohto školského roka. Čo nám prinesie? Budeme môcť zrealizovať všetko, čo sme si naplánovali? Prijmú našu snahu spolužiaci s nadšením, či vlažným myknutím pleca? Uvidíme. Čas strávený spolu v tomto úzkom kruhu priateľov nám však nikto nevezme a my sa tešíme na každé ďalšie zasadnutie.

Ďakujeme pani Mgr. art. Ševčíkovej za sprostredkovanie priestoru na rokovanie a za zaujímavé sprievodné slovo k výstave.

Kolektív Študentskej rady pri OA v Senici

• Oznam pre stravníkov

• Od 4. septembra 2023 sa mení cena režijných nákladov na stravu z 0,30 € na 0,60 €. Cena stravného je 2,70 € ( 2,10 € potraviny, 0,60 € režijné náklady)

Odporúčaná výška mesačnej platby je 50,00 €.

Rodičia, ktorí si už nastavili trvalú platbu podľa pokynov platných do 4. septembra 2023, upravte si výšku trvalého príkazu.