• Rozhoduješ sa kam na strednú?

• Čo tak študovať na najlepšej strednej odbornej škole v regióne Skalica a Senica? Na Obchodnej akadémii Senica.

Ak sa zaujímaš o aktuálne dianie vo svete, vývoj ekonomiky, či o to, ako funguje firma, budeš tu správne! Na senickej obchodke je výučba zameraná prakticky na predmety ako „účto“, „makro“ či elektronická komunikácia; štúdium dvoch jazykov je samozrejmosťou. Odbor obchodná akadémia.

Ak Ti nestačí bežná jazyková výučba, pozri na sa bilingválny program. Bilingválne štúdium

Sme jediná odborná škola v okrese Senica, Skalica a Myjava s bilingválnym študijným programom. Na ten sa mimochodom môžu hlásiť už žiaci 8. ročníkov.

Ďalšie informácie sleduj na našej webovej či facebookovej stránke, príp. na Instagrame obchodna_akademia_senica

Brožúrka o štúdiu na OA Senica

Tešíme sa na Tvoju prihlášku!