• Voľné miesta na našej škole

      Obchodná akadémia, Dlhá 256/10, 905 80 Senica

      PRIJME DO ZAMESTNANIA

      Údržbár/Školník

      Miesto práce:

      • Obchodná akadémia, Dlhá 256/10, 905 80  Senica

      Termín nástupu:

      • 01.06.2024

      Druh pracovného pomeru:

      • 100% úväzok na dobu určitú

      Mzda:

      • Platové podmienky v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z. z., 2.platová trieda a 14. platový stupeň, platová tarifa od 851 €

      Kvalifikačné predpoklady:

      • stredné vzdelanie

      Ďalšie požadované schopnosti:

      • zdravotná spôsobilosť

      Pracovná náplň:

      • údržbárske práce v priestoroch školy
      • vykonávanie jednoduchých opráv a bežnej údržby majetku školy a školských priestorov
      • udržiavanie čistoty a poriadku v areáli školy
      • kosenie v letných mesiacoch

      Zoznam požadovaných dokladov:

      • písomná žiadosť o prijatie do zamestnania + životopis
      • doklady o vzdelaní
      • písomný súhlas s použitím osobných údajov

      Dátum a miesto podania žiadosti:

      Termín podania: do 19.04.2024

      Adresa podania:      Obchodná akadémia

                                         Dlhá 256/10

                                         905 80  Senica

      Ďalšie informácie: tel. č.: 034/651 41 00, 0910 225 438, e-mail: oasenica@oase.edu.sk

    • Učiteľ týchto predmetov: anglický jazyk, odborné ekonomické predmety

      • Úväzok:
        100% úväzok na dobu určitú
        Dátum nástupu:
        01. 09.2024
      • Požiadavky:
        • VŠ II. stupňa v v špecializácii uvedených predmetov
        • bezúhonnosť
        • zodpovednosť
        • ideálne prax vo vyučovaní uvedených predmetov na strednej škole
    • Kontakty

      • Obchodná akadémia
      • +421 034/651 41 00 - sekretariát +421 034/651 25 07 - vrátnica
      • Dlhá 256 905 80 Senica Slovakia
      • PaedDr. Jana Pekarová
      • Mgr. Viera Rosová
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje