•

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE) je komplexný rozvojový program, ktorý dáva mladým ľuďom vo veku 14 až 24 rokov šancu rozvinúť svoje schopnosti a charakterové vlastnosti pre reálny život, naplniť svoj potenciál a pomôcť im uspieť v živote. Veríme, že každý mladý človek má potenciál uspieť a príležitosti na dobré vzdelanie mu v tom môžu pomôcť.

Aj naša škola sa rozhodla zapojiť do tohto programu. Chceš zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo? Chceš sa rozvíjať a plniť si tak svoje ciele a sny? Chceš získať ocenenie, ktoré Ti otvorí dvere do sveta? Zapoj sa do DoFe! Okrem prekonania samého seba, nových zážitkov a priateľov získaš certifikát uznávaný na univerzitách a firmách po celom svete.

Prihlásiť sa môžeš do konca októbra 2021 u pani profesorky Volkovej, Šalíkovej alebo u pána profesora Štefku.

Viac o tomto projekte sa dočítate TU