• POKYNY PRE STRAVNÍKOV

Na obedy do školskej jedálne sa treba prihlásiť   ( v deň nástupu do školy).

Spôsob úhrady stravného:

Platba za stravné sa uhrádza mesačne vopred do 15.dňa v mesiaci:

*/trvalým príkazom                 */internetbanking

Platbu na september je nutné zaslať do 31. augusta 2023, prípadne v septembri zaplatíte za stravu  2x  ( za september ihneď a na október do 15. 9. 2023).

Do správy pre prijímateľa  žiadame uviesť  meno, priezvisko a triedu žiaka.

Odporúčaná výška mesačnej platby:  50 €/mes

Číslo účtu:         IBAN    SK36 8180 0000 0070 0049 4671

Denný  poplatok  za  odobraté  jedlo:   2,70 €

Cena stravy je informatívna, môže sa zvýšiť podľa pokynov zriaďovateľa.

Odhlásiť, respektíve prihlásiť na stravu je možné elektronicky prostredníctvom EduPage do 13.30 hod. deň vopred, vo výnimočných prípadoch (choroba) do 06.30 hod. prostredníctvom EduPage v deň odobratia stravy.

Žiak alebo zákonný zástupca žiaka zo stravovania odhlasuje pri chorobe, príp. neprítomnosti v škole a pod. Pri chorobe  je možnosť odobratia obeda prvý deň, ak nebol žiak odhlásený. Ostatné dni je potrebné žiaka odhlásiť, strava počas neprítomnosti sa neposkytuje.

Preplatky stravy sú vyúčtované na konci šk.roka a zaslané na účet stravníka.

Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Ostatné informácie u vedúcej školskej jedálne na č.t. 034/651 25 07 kl. 25

Správne zadaný príkaz na úhradu platby za stravu  nám zjednoduší jeho zaúčtovanie.